Вдалим виступом відзначилися студенти та співробітники Університету на легкоатлетичних змаганнях «Чорнобильський набат»

28-04-2014, 12:46

26 квітня у Молодіжному парку міста Харкова пройшов обласний  XXVI легкоатлетичний пробіг «Чорнобильський набат», присвячений пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи.

В особистому заліку серед жінок на дистанції 1 км І місце посіла Ольга Пилипенко (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, ІІ курс, 1 група); ІІ місце − Олена Гайнутдінова (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, І курс, 11 група); на ІІІ місці опинилася Марина Тур (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, І курс, 12 група).

В особистому заліку серед чоловіків на дистанції 1 км І місце виборов Сергій Свінцицький (Інститут підготовки слідчих кадрів для МВС України, ІІІ курс). А на самій довгій дистанції 15 км з часом 58 хвилин 10 секунд дві нагороди здобув Директор спортивного клубу М.І.Гоєнко. Він переміг у віковій категорії 55 років, а також посів третє місце − в абсолюті.

А 27 квітня М.І.Гоєнко на середній дистанції 4 км (вікова категорія 55 років) здобув перемогу у с.Тимченки на відкритому чемпіонаті Харківської області зі спортивного орієнтування.

Вітаємо призерів і переможців легкоатлетичних змагань!