Богдан Гавриш,  Вікторія Горбатко і Ольга Коваленко (Полтавський юридичний  інститут) – переможці другого щорічного конкурсу творчих та наукових робіт студентів ЗВО на теми прокурорсько-слідчої діяльності

30-01-2019, 15:53

29 січня у Генеральній прокуратурі України відбулося нагородження переможців другого щорічного конкурсу творчих та наукових робіт студентів ЗВО на теми прокурорсько-слідчої діяльності за участі Генерального прокурора України Юрія Луценка, заступника Генерального прокурора України Анжели Стрижевської, заступника Міністра освіти і науки України Юрія Рашкевича, а також заступника Голови Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Фредеріка Весслау.

У конкурсі на тему «10 кроків прокурора до подолання корупції» взяли участь понад тисячу студентів усіх вищих навчальних закладів, які навчаються за спеціальністю «Право», з роботами у виді презентацій, творів, відео та віршів. Генеральний прокурор України Юрій Луценко, вітаючи переможців конкурсу, зазначив, що конкурс у цьому році вийшов на якісно новий рівень. Він коротко проінформував студентів про результати роботи органів прокуратури у сфері боротьби із корупцією та подякував за нові підходи до роботи прокурора, викладені в їх роботах. «Я побачив в цих роботах цікаві ідеї для подолання, в тому числі і внутрішньої корупції, а також бачення кроків, які треба зробити прокуратурі», – наголосив Юрій Луценко. Він коротко зупинився на кожній роботі, особливу увагу приділив аналізу робіт студентів ПЮІ, та побажав переможцям конкурсу вміння брати на себе відповідальність за свої рішення та кроки у цій боротьбі. «З ваших робіт видно, що ви готові йти цим шляхом», – зазначив Генеральний прокурор.

Заступник Генерального прокурора України Анжела Стрижевська привітала переможців конкурсу та зазначила, що всі роботи мають дуже творчий характер. «В нас є сподівання, що майбутнє нашої країни в дуже надійних руках. Тому що молоде покоління виросло з певним «щепленням» від корупції як явища, що дуже негативно позначається на розвитку держави», – наголосила вона.

Заступник Міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич також привітав переможців конкурсу з відзнаками, побажав успіхів і подальших досягнень у реалізації творчих і наукових планів та висловив переконання, що один із інструментів боротьби із корупцією – це гарна освіта.

Заступник Голови Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Фредерік Весслау, в свою чергу, подякував за можливість участі в цьому заході. «Я захоплююсь вашою роботою над цією ініціативою, наскільки ви є небайдужими до проблеми корупції та розв’язання цієї проблеми, з якою стикається ваша країна», – звернувся він до студентів та зазначив, що питання боротьби і подолання корупції – це нелегке завдання, яке вимагає системних змін, насамперед у ставленні до цієї проблеми в суспільстві.

За результатами оцінки творчих робіт студентів, члени комісії Генеральної прокуратури України обрали переможців, серед яких є студенти Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого: Богдан Гавриш, Вікторія Горбатко та Ольга Коваленко.