Асоціація випускників Університету та Асоціація правників України домовились про співпрацю

12-12-2012, 12:19

Метою підписання меморандуму є розвиток двохстороннього співробітництва в межах відповідних функцій та повноважень; провадження культурної, освітньої та наукової діяльності в сфері права, розвитку громадянського суспільства, захисту прав та законних інтересів людини тощо.

Співробітництво полягатиме в обміні інформацією та спільна участь в ініціативах, проектах та програмах, що розроблені та/або реалізуються спільно або окремо кожною з організацій відповідно до сфери діяльності та інтересів сторін.

Першою спільною ініціативою стане сприяння з боку Асоціації правників України у залученні членів АПУ до проведення конкурсу по відбору студентів на стажування до провідних підприємств, установ та органів влади, який проводить Асоціація випускників Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого».

Асоціація правників України та Всеукраїнська громадська організація «Асоціація випускників національного університету «Юридична академія імені Ярослава Мудрого» підписали меморандум про співробітництвоАсоціація випускників Університету та Асоціація правників України домовились про співпрацю