Асистент кафедри міжнародного права Ю.І. Усманов та студент Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України О.Микитюк взяли участь у роботі Форуму Мереж ЄС та Єврошколи

09-10-2019, 08:49

Захід відбувся 3-4 жовтня в Києві та  зібрав майже 300 учасників Єврошколи, Євроклубів, Асоціації випускників Коледжу Європи, Інформаційні центри ЄС, Team Europe, Young European Ambassadors та Бібліотеки ЄС. Упродовж  двох днів учасники ознайомилися з останніми новаціями та політиками ЄС у відносинах з Україною, поділилися досвідом для планування спільної діяльності та стратегій розвитку для кожної мережі,  а також дізналися про участь у програмах мобільності та проектах Європейського Союзу.

 У панельній дискусії  «Україна-ЄС в епоху змін» виступили спікерами посол, голова Представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікас;  міністр освіти і науки України Ганна Новосад; заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема. Презентовано грантовий проект «HOUSE OF EUROPE» та обговорено процес євроінтеграції через призму професійної діяльності.