Асистент кафедри конституційного права України Павло Романюк виступив одним із спікерів вебінару «Хто відповідає за проведення виборів?»

12-09-2020, 20:21

Виборчі проекти Ради Європи в Україні та ГО «Платформа прав людини» організували серію вебінарів «Головне про місцеві вибори 2020», проведення яких заплановано протягом вересня цього року. У його межах 9 вересня відбувся другий вебінар «Хто відповідає за проведення виборів?». Модератором виступив виконавчий директор ГО «Платформа прав людини» Олександр Бурмагін. 

Спікери заходу – член Центральної виборчої комісії Павло Любченко та асистент кафедри конституційного права України НЮУ імені Ярослава Мудрого, радник з юридичних питань Громадянської мережі ОПОРА Павло Романюк  – розглянули в своїх виступах такі питання: система виборчих комісій під час місцевих виборів 2020; ієрархія та розподіл повноважень між виборчими комісіями; як рухаються бюлетені після голосування: яка комісія та які підсумки і результати встановлює; інші державні органи, що беруть участь в організації виборчого процесу та їх завдання тощо.