Асистентка кафедри цивільного права № 1 Наталія Філатова пройшла стажування в Міжнародному інституті з уніфікації приватного права (УНІДРУА)

02-10-2019, 09:00

Стажування в Міжнародному інституті з уніфікації приватного права (м. Рим, Італія) стало можливим завдяки підтримці грантової програми Генерального Стипендіального Фонду УНІДРУА (UNIDROIT General Scholarship Fund).

УНІДРУА є міжнародною міжурядовою організацією, створеною у 1926 році з метою дослідження шляхів і способів гармонізації приватного права окремих держав. Цим інститутом було підготовлено низку міжнародних договорів у сфері приватного права. Особливо відомими є Принципи міжнародних комерційних договорів УНІДРУА.

Упродовж стажування Наталія Філатова досліджувала тему «Особливості укладення міжнародних договорів купівлі-продажу з використанням електронних засобів комунікації» (Peculiarities of formation of international sales contracts by various electronic means).

Також науковець була запрошена для участі в спільному воркшопі ЮНСІТРАЛ та УНІДРУА, присвяченому проблемам розподілених реєстрів даних (DLT), штучного інтелекту та смарт контрактів. Учасниками воркшопу були обговорені ключові проблеми, пов’язані з використанням технології блокчейн і штучного інтелекту та запропоновано шляхи їх подолання за допомогою міжнародних інструментів у галузі приватного права.