Адвокатське об’єднання «ЕЛ СІ ЕФ» та Університет підписали Меморандум про співробітництво

27-09-2019, 14:47

Підписи під документом поставили проректор з навчальної роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Юрій Барабаш та керуючий партнер Адвокатського об’єднання «ЕЛ СІ ЕФ» Артем Стоянов.

Наразі вже відібрані фіналісти першого туру конкурсу серед студентів на стажування в Адвокатському об’єднанні «ЕЛ СІ ЕФ» у Києві.

У подальшому також будуть реалізовані спільні інноваційні освітні заходи, наукові дослідження, будуть розроблені проекти та пропозиції для отримання фінансування від благодійних фондів та міжнародних організацій, організовані студентські практики та налагоджена взаємодопомога у трудоустрої студентів.