Проведено семінар «Особливості організації та форми юридичної праці у двох різних бізнес-виданнях, способи комунікації юристів з менеджментом, взаємодію з іншими аналітика (бухгалтерами, спеціалістами з оподаткування тощо)»

19.02.2016 р. перед слухачами виступила Олена Олександрівна Уварова – кандидат юридичних наук, юрист-аналітик та юридичний радник з восьмирічним стажем у найбільших українських бізнес-журналів («Податки і бухгалтерський облік», «Все по бухгалтерський облік» тощо), юрист низки всеукраїнських неурядових організацій, експерт проектів Ради Європи та Української Гельсінської спілки з прав людини, блогер.

О. О. Уварова розповіла слухачам Програми про особливості організації та форми юридичної праці у двох різних бізнес-виданнях, способи комунікації юристів з менеджментом, взаємодію з іншими аналітика (бухгалтерами, спеціалістами з оподаткування тощо). Крім того, Олена Олександрівна поділилася зі слухачами власним досвідом правозахисної діяльності, наголосила на важливості праці юристів pro bono як складової правничої професії.

Під час семінару студентів – слухачів цікавили питання необхідних кваліфікацій і вмінь, які потрібні юристу-аналітику, специфіки роботи юриста такого профілю у порівнянні з іншими юридичними практиками, особливостей ринку видань з юридичної аналітики в Україні.