Кафедра фізичного виховання №2

Кафедра фізичного виховання № 2 заснована у 1995 р. із відкриттям сучасного навчально-спортивного комплексу

Із 2006 р. кафедру очолює доц., канд. наук з фізичного виховання та спорту, майстер спорту СРСР Л.С. Луценко.

Сьогодні на кафедрі працює 9 викладачів, із них 3 мають наукові ступені і вчені звання: кандидат наук з фізичного виховання та спорту доцент Л.С. Луценко,   кандидат наук з фізичного виховання та спорту доцент І.О. Бодренкова, кандидат педагогічних наук доцент Н.М. Баламутова; 5 старших викладачів – А.В. Галушкін, В.В. Брусник, Л.В. Романенко, Ю.О. Фішев, Р.М. Щербак; один викладач – Д.О. Петров. Навчально-допоміжний персонал – лаборант А.С. Фішева.

 На кафедрі викладається навчальна дисципліна “Фізичне виховання” для студентів Інституту прокуратури та кримінальної юстиції.

Матеріальна база складається з відкритого багатофункціонального спортивного стадіону зі штучним покриттям (футбольного поля, баскетбольного та волейбольного майданчиків, легкоатлетичних доріжок) та сучасних ігрових, тренажерних, тенісних залів, басейну, залу для танцювальних та гімнастичних видів спорту, тиру.

Інформація про консультації »

Для студентів усіх факультетів фахівцями кафедри організовані спортивні та оздоровчі секції:

  • футбол та міні-футбол – тренер Р.М. Щербак;
  • волейбол – тренер Д.О. Петров;
  • легка атлетика – тренер Л.В. Романенко;
  • спортивна аеробіка, черліденг – тренер І.О. Бодренкова;
  • оздоровче плавання – тренер Ю.О. Фішев;
  • атлетична гімнастика – тренер А.В. Галушкін.

Студентська молодь бере активну участь у спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходах нашого Університету. Спортсмени збірних команд за видами спорту відстоюють честь університету у змаганнях різного рівня.

Наукова діяльність кафедри »

Члени кафедри фізичного виховання № 2 у 2006 – 2010 рр. здійснювали науково-дослідницьку роботу за цільовою комплексною програмою “Шляхи підвищення ефективності процесу фізичного виховання студентів у вищих навчальних закладах”, а у 2011 – 2015 рр. – за темою “Шляхи удосконалення системи фізичного виховання студентів у процесі набуття юридичної освіти”. На 2016 – 2020 рр. на кафедрі заплановано здійснювати науково-дослідницьку роботу за цільовою комплексною програмою «Шляхи удосконалення системи фізичного виховання студентів у процесі набуття юридичної освіти в контексті «загальноєвропейський освітній простір».

Викладачі кафедри приділяють значну увагу популяризації фізичної культури, спорту та здоровому способу життя, беруть активну участь у спортивних заходах м. Харкова.

Кафедра фізичного виховання знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 104, навчально-спортивний комплекс Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, каб. № 25.

Телефон кафедри: 704 – 11 – 33

Електронна адреса: fizvyh2@nulau.edu.ua; fizvyh2@nulau.edu.ua