Кафедра фізичного виховання №2

Кафедра фізичного виховання № 2 заснована у 1995 р.

Утворення самостійної кафедри дало змогу проводити навчальні заняття з фізичного виховання і наукові дослідження в галузі фізичного виховання та спорту в сучасних умовах, забезпечити роботу спортивних та оздоровчих секцій.

З 1995 по 2006 рр. кафедрою керував ст. викладач Є.І. Соляннік. З 2006 р. очолює кафедру доц., канд. наук з фізичного виховання та спорту, майстер спорту СРСР Л.С. Луценко.

На кафедрі працюють 6 викладачів: доц. Л.С. Луценко, 3 ст. викладача –  Ю.О. Фішев, Л.В. Романенко, Р.М. Щербак та 2 викладачі – Д.О. Петров, І.О. Зінченко. Зав. кабінетом – М.О. Мотузова, лаборант – О.В. Заїка.

На кафедрі викладається навчальна дисципліна “Фізичне виховання” для студентів Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури та кримінальної юстиції та факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України.

Матеріальна база складається з відкритого багатофункціонального спортивного стадіону зі штучним покриттям (футбольного поля, баскетбольного та волейбольного майданчиків, легкоатлетичних доріжок) та сучасних ігрових, тренажерних, тенісних залів, басейну, залу для танцювальних та гімнастичних видів спорту, тиру.

Інформація про консультації »

Для студентів усіх факультетів фахівцями кафедри організовані спортивні та оздоровчі секції:

  • футбол та міні-футбол – тренер Р.М. Щербак;
  • волейбол – тренер Д.О. Петров;
  • легка атлетика – тренер Л.В. Романенко;
  • спортивна аеробіка, черліденг – тренер І.О. Бодренкова;
  • оздоровче плавання – тренер Ю.О. Фішев;
  • атлетична гімнастика – тренер А.В. Галушкін.

Студентська молодь бере активну участь у спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходах нашого Університету. Спортсмени збірних команд за видами спорту відстоюють честь університету у змаганнях різного рівня.

Наукова діяльність кафедри »

Члени кафедри фізичного виховання № 2 у 2006 – 2010 рр. здійснювали науково-дослідницьку роботу за цільовою комплексною програмою “Шляхи підвищення ефективності процесу фізичного виховання студентів у вищих навчальних закладах”, а у 2011 – 2015 рр. – за темою “Шляхи удосконалення системи фізичного виховання студентів у процесі набуття юридичної освіти”. На 2016 – 2020 рр. на кафедрі заплановано здійснювати науково-дослідницьку роботу за цільовою комплексною програмою «Шляхи удосконалення системи фізичного виховання студентів у процесі набуття юридичної освіти в контексті «загальноєвропейський освітній простір».

Викладачі кафедри приділяють значну увагу популяризації фізичної культури, спорту та здоровому способу життя, беруть активну участь у спортивних заходах м. Харкова.

Кафедра фізичного виховання знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 104, учбово-спортивний комплекс Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, каб. № 25.

Телефон кафедри: 704 – 11 – 33

Електронна адреса: fizvyh2@nulau.edu.ua