Культурно-просвітницький центр

Культурно-просвітницький центр  Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого  було відкрито у вересні 2004 р.

У 2004 р. на базі Палацу студентів за погодженням з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури і мистецтв України було створено професійну Театр-студію широкого жанрового спрямування.

Основною метою діяльності Театру та Палацу студентів є задоволення і формування духовних потреб студентів університету, його співробітників, студентів інших вузів, збереження і розвиток загальносвітових і національних культурних традицій, залучення до них глядацької аудиторії в Україні та за її межами, створення умов для зростання творчого потенціалу і професійної майстерності студентів. У розпорядженні Театру – сучасний Палац студентів, де різними видами творчості у 25 колективах займаються близько 1500 студентів.

Галенко Ігор Леонідович – директор-художній керівник Палацу студентів.

Народився 20.02.1962 р. у м. Харкові.

У 1982 р. закінчив режисерське відділення Харківського державного інституту культури. Має великий досвід режисера-постановника, продюсера, організації концертів зірок естради (А. Пугачова, Ф. Кіркоров, Д. Руссос, Т. Кутуньо та ін.) та реалізації особистих творчих проектів: всесоюзних фестивалів магів (м. Харків, 1991, 1992), міжнародного фестивалю дитячого танцю « Весняні барви»  (м. Харків, 1994 –2007), міжнародного фестивалю християнської пісні (м. Торонто, Канада, 2001), дитячих мюзиклів  «Дзеркало»  (2003) та  «Свято неслухняності»  (2004).

І.Л. Галенко створив сценарії та здійснив постановку багатьох концертів з приводу професійних та державних свят, ювілеїв та творчих звітів. Виступив як автор та режисер під час підготовки більш 100 номерів окремим виконавцям та творчим колективам Палацу студентів. Нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України,  «Заслужений працівник культури України»  (2007).

Творчі колективи

 1. Народна чоловіча хорова капела
 2. Ансамбль скрипалів
 3. Духовий оркестр
 4. Жіночий хор
 5. Вокальна студія “Домінанта”
 6. Ансамбль бального танцю
 7. Театр естрадного та сучасного танцю
 8. Тріо бандуристок “Купава”
 9. Клуб Веселих та Кмітливих
 10. Дует “Мелана”
 11. Театр української пісні та танцю «Розмарія»
 12. Жіночий вокальний ансамбль
 13. Молодіжний студентський Театр-студія

Солісти вокалісти

 1. Світлана Сидорова
 2. Вікторія Вєннікова
 3. Ян Костирко
 4. Наталія Шкурко
 5. Юлія Толстенко
 6. Віталій Лашко

Контактний телефон: 057 704 40 84