Естетичне виховання

У  Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого ведеться значна культурно-освітня робота.

У 2004 р. на базі Палацу студентів було створено професійну Театр-студію широкого жанрового спрямування. До його складу входять 21 творчий колектив, серед яких: народна чоловіча хорова капела; духовий оркестр; ансамбль скрипалів; жіночий хор; жіночий вокальний ансамбль; ансамбль бального танцю; театр сучасного та естрадного танцю; ансамбль гітаристів; театр української пісні та ін. Потрібно відмітити високий рівень концертних програм на суто університетських заходах: урочистості з нагоди Дня Університету (традиційно на цих святах демонструються найкращі творчі досягнення наших артистів); святкування Дня Перемоги (майже на кожне свято готується спеціальна театралізована тематична композиція); концертні програми до професійних свят – День юриста, День працівників прокуратури, День Збройних Сил України, День міліції, День захисника Вітчизни, День Служби безпеки України, Міжнародного жіночого дня та ін.

Близько 1500 студентів Університету задіяні в роботі творчих колективів. Це дає їм змогу підвищувати культурно-естетичний та особистісний рівень, організовувати своє дозвілля. На початку кожного навчального року творчі колективи  поповнюються значною кількістю талановитих першокурсників.

Вісім років успішної діяльності Палацу студентів Університету продемонстрували ефективність та необхідність подібного закладу культури не тільки в житті Університету, але й міста та і країни у цілому. Цей той випадок, коли і форма, і зміст діяльності Палацу студентів співпали на найвищому рівні. Сьогодні ні у кого немає сумніву, що він став дійсно найкращим студентським  Палацом України, про що свідчать і високий рівень у цілому всіх художньо-творчих заходів, і рівень кожного творчого колективу та окремого виконавця, професіоналізм обслуговуючого персоналу.

Підтвердженням високого професійного рівня творчих колективів та окремих виконавців є й те, що почесне звання «Народний артист України» присвоєно Т. Слюсаренко, Ю.Меліховій, О.Гізімчук (тріо «Купава»), почесне звання «Заслужений артист України» – солістам-вокалістам С.Сидоровій, А.Королюк, головному диригенту духового оркестру В.Скрипчуку.

2008 року в Університеті створено телецентр, аналогів якому не існує в жодному українському вузі. Основним його завданням є організація роботи власного студентського телебачення. Майбутні юристи беруть активну участь у створенні телевізійних програм, мають унікальну можливість оволодіти телевізійними професіями. Творчі досягнення студентів-телевізійників регулярно демонструються в локальній мережі в прямому ефірі. Таким чином, вони вже мають власну аудиторію та справжню популярність.

Необхідно наголосити на тому, що сприятливі умови для навчання та наукової діяльності, чудова матеріально-технічна база Національного університету  дає можливість бути лідером вищої юридичної освіти в Україні з усіх показників. Отже, треба й надалі утримувати провідні  позиції у галузі освіти і науки, щоб з гідністю носити  ім’я Ярослава Мудрого.

Контактний телефон: (057) 704-40-84