Дебатний клуб

Голова дебатного клубу  Костін  Владислав

Дебатний клуб НЮУ імені Ярослава Мудрого – інтелектуальний клуб, заснований на самоорганізації і особистій активності кожного учасника.

Дебатний клуб заснований за студентською ініціативою у 2010 році. Основною метою є освіта та саморозвиток студентів.

Як показують численні турніри, учасниками яких є члени Дебатного клубу НЮУ ім. Ярослава Мудрого, наші студенти є одними з найкращих в Україні не лише в україномовних, а й англомовних дебатах!

Дебати парламентського формату — ідеальний механізм вашого розвитку. Тут Ви зможете навчитися правильно вести спір, швидко будувати лінію аргументації та спростовувати аргументи опонентів, виступати перед аудиторією. Тут виховуються справжні юристи, а не бази законодавства!

Також, члени Дебатного клубу є учасниками та переможцями багатьох національних та міжнародних змагань із судових дебатів, які є чи не найкращим засобом оволодіння практичними професійними навичкам майбутнього юриста.

Учасники Дебатного клубу успішно оволодівають своєю професією: нашими випускниками є прокурори, юристи провідних юридичних фірм.

Кожна зустріч це:

  1. Дебати по двом резолюціям.
  2. Тренінги та вправи для якісної полеміки.

А також:

– навчання нестандартно мислити і виражати свої думки;

– досвід публічних виступів;

– тренінги та семінари з різних аспектів вміння сперечатися (аргументація, спростування, проблематика, міміка, насиченість мови і т.д.);

– турніри різних рангів: від локальних до міжнародних;

– гарний настрій і зарядка для мозку.

Засідання Дебатного клубу НЮУ імені Ярослава Мудрого проводяться щовівторка о 15:30 на базі господарсько-правового корпусу за адресою: вул. Пушкінська 79/2.

Англомовні дебати проводитимуться щосереди о 16:30.

Контакти:

Голова Дебатного клубу – Костін Владислав (тел. 0973568880).

Заступник голови Дебатного клубу із судових дебатів – Ткаченко Радислав (тел. 0982722575),

 

 

 

 

заступник голови Дебатного клубу з англомовних дебатів – Авраменко Дмитро (тел. 0506216919)

 

 

 

 

 

 

 

Куратор: к.ю.н., доцент кафедри ТДП і просто людина, небайдужа до студентів розвивати себе та суспільство — Вовк Дмитро Олександрович.

Посилання у соціальних мережах: Facebook: https://www.facebook.com/nulau.debate.club