Оголошення про засідання головної виборчої комісії з виборів ректора Університету 26 листопада 2020 р.

Повідомляю, що 26 листопада 2020 року о 08.00 у залі № 11 Центрального корпусу Університету розпочнеться засідання головної виборчої комісії з виборів ректора Університету.

Попередній порядок денний:

1. Про розподіл списків виборців і виборчих бюлетенів між членами виборчої комісії;
  2. Про підготовку виборчих скриньок до голосування;
  3. Про підготовку до проведення голосування.

З 09.00 до 15.00 здійснюватиметься голосування на виборах ректора Університету.

О 15.00 у холі другого поверху навпроти навчального залу № 2 Центрального корпусу Університету розпочнеться засідання головної виборчої комісії з виборів ректора Університету.

Попередній порядок денний:

1. Про встановлення результатів голосування на виборчій дільниці у м. Харкові;
  2. Про встановлення результатів голосування на виборах ректора Університету.

Запрошую бути присутніми на засіданнях головної виборчої комісії кандидатів на посаду ректора Університету, а також зареєстрованих організаційним комітетом спостерігачів від кандидатів та акредитованих організаційним комітетом громадських спостерігачів.

Голова головної виборчої комісії
Ю. А. Пономаренко