23 квітня кафедра адвокатури запрошує до участі у круглому столі «Етика правника»

01-03-2021, 15:32

Шановні колеги!

У зв’язку із запровадженням в Україні карантинних заходів через загрозу поширення COVID-19 конференція відбудеться в змішаному режимі: офлайн у навчально-бібліотечному комплексі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 84-а та  онлайн на платформі Zoom (посилання буде надіслано додатково).

Захід буде акредитований Вищою школою адвокатури.

Круглий стіл  відбудеться за участі суддів, адвокатів, прокурорів, нотаріусів, державних та приватних виконавців та інших практичних правників.

Організатори круглого столу:

Кафедра адвокатури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Кафедра культурології Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Кафедра кримінального права №1 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Рада адвокатів Харківської області

Тематичні напрямки круглого столу:

• актуальні проблеми законодавчого забезпечення етичних аспектів діяльності правників в Україні;
  • етичні засади діяльності інституту адвокатури, взаємодія із суміжними інститутами – судом та прокуратурою, органами досудового розслідування;
  • етичні засади діяльності інститутів судової влади, прокуратури;
  • етичні засади діяльності інституту нотаріату, органів та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень;
  • етика правника в країнах Європейського Союзу.

Контактні особи:

Ковальова Яна Олександрівна – (+38067)723-76-37 (а також Viber на цьому номері)

Кисіль Оксана, Лялюк Дар’я  – (+057) 704-89-71

е-mail: advokat.ukraine@ukr.net

Адреса: вул. Пушкінська 84-а, м. Харків, Україна, 61024

Вся детальна та додаткова інформація в інформаційному листі