20 вересня – початок занять для слухачів міжнародного антикорупційного навчального курсу «The United Nations Convention against Corruption: Global Corruption, Good Governance, Ukraine and the United States»

06-09-2018, 14:48

Шановні студенти!

У 2018-2019 навчальному році буде продовжено співробітництво нашого Університету з юридичним факультетом Університету імені Вашингтона та Лі (Washington&Lee University, Virginia, USA) в рамках програми «Нове правосуддя» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Вашій увазі пропонується міжнародний антикорупційний навчальний курс «The United Nations Convention against Corruption: Global Corruption, Good Governance, Ukraine and the United States», який викладатиметься англійською мовою викладачами обох партнерських університетів.

Заняття відбуватимуться починаючи з 20 вересня до кінця листопада щочетверга у Інформаційному Центрі Університету (вул. Пушкінська, 77) з 15.00  год. до 17.00 год.

Взяти участь у навчальному курсі запрошуються студенти всіх курсів і інститутів (факультетів), які вільно володіють англійською мовою (на рівні не нижче B2) та бажають оволодіти знаннями про сучасні правові механізми протидії корупції на національному та міжнародному рівні.

Зареєструватися для участі у навчальному курсі Ви можете за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScwXRzsHJNH5Cp0NmcbgQZdZ3Lvc6LyrSgQ21H5mvmD_BnzjA/viewform?c=0&w=1

Навчання є безкоштовним, кількість місць – обмежена.

За детальною інформацією звертайтесь до:

Комаров Олександр Дмитрович – кафедра кримінального права № 1 (вул. Пушкінська, 77, ауд. 10); o.d.komarov@nlu.edu.ua