Увага! Унікальна можливість для студентів Університету оплачуваного стажування, яку пропонує Юридична група LCF!

25-06-2020, 14:50

Юридична група LCF за підтримки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та ГО «Асоціація випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого» розпочинає другу хвилю конкурсу «Виконуй! Вигравай! Стажуйся!».

За результатами конкурсу переможці отримають можливість пройти оплачуване 2-місячне стажування протягом січня-лютого 2021 року в LCF Law Group – одній з провідних юридичних компаній України.

До участі у конкурсі запрошуються студенти магістратури Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого. Участь безкоштовна.

Переможці конкурсу отримають:

• можливість пройти 2-місячне full-time стажування в Юридичній групі LCF протягом січня-лютого 2021 року;
  • стажування є оплачуваним у розмірі 5000 грн на місяць;
  • іногородній студент забезпечується житлом на період стажування в м. Києві.

Деталі конкурсу