Увага! Сертифікатна програма «Art-право» («Юрист у сфері мистецтва та шоу-бізнесу») розпочинає новий набір учасників

05-09-2018, 13:59

Курс призначений для всіх студентів вищих навчальних закладів, а також практикуючих юристів, які цікавляться тематикою авторських прав на культурну цінність та мистецькою діяльністю. Програма охоплює узагальнені аспекти теорії та практики авторського права, культури українського мовлення та мистецтва складання базових правових документів у сфері art-ринку та шоу-бізнесу.

Метою програми є формування у слухачів програми системи знань, вмінь та навичок у сфері авторських прав та мистецької діяльності, надання цілісного уявлення про мовленнєву культуру юриста та правовий стандарт сучасного оформлення документів.

До програми входять такі навчальні дисципліни як: «Загальні засади охорони прав інтелектуальної власності на об’єкти мистецтва та шоу-бізнесу»; «Офіційні процедури в сфері реалізації та захисту авторських прав»; «Договори у сфері інтелектуальної власності»; «Практичні аспекти укладання договірних конструкцій у сфері шоу-бізнесу»; «Право на вивезення культурних цінностей за кордон».

Крім того, пропонуються «Творчі майстерні»:

  • літературна студія;
  • мистецтво самопрезентації;
  • мовленнєва культура юриста;
  • практики сучасного живопису;
  • історія музики.

Крім того, наприкінці навчання усі учасники можуть взяти участь у виставці картин, які створять власноруч.

Якщо Ви маєте потяг до знань у сфері авторського права і творчості, то Вам до нас!

Заповнюйте анкету за посиланням: https://nlu.edu.ua/сертифікатні-освітні-програми/art-право/. Дет.інф. за телефоном 099-77-28-353