Сертифікатна освітня програма «Теорія та практика медіації» змінює назву та отримує нове змістовне наповнення

26-06-2019, 11:54

Шановні колеги!

Вже два роки Національний юридичний університет  імені Ярослава Мудрого разом із Європейським центром верховенства права реалізує сертифікатну освітню програму «Теорія та практика медіації». За цей час ми випустили більше сотні слухачів, яким надзвичайно вдячні за їх цікавість до програми, активність і прагнення до самовдосконалення.

Ми теж не стоїмо на місці. Отриманий досвід і постійний зворотній зв’язок із нашими слухачами дають нам змогу значно покращити та оновити нашу спільну з Європейським центром верховенства права сертифікатну програму, піднявши на новий рівень як якість викладання, так і її змістовне наповнення.

Оновлюється й назва програми, яка відображає її призначення і спрямованість на отримання слухачами не тільки теоретичних знань, а, у першу чергу, практичних навичок. Нова назва: «Медіація: від теорії до практики»

Серед нововведень вже зараз можемо анонсувати:

  • залучення докторів юридичних наук в якості лекторів, що викладатимуть теоретичну частину програми;
  • практична частина програми буде розширена і викладатиметься тренерами, які мають значний практичний досвід безпосередньо у сфері медіації;
  • залучення «вузьких» спеціалістів за напрямами (закордонних експертів, суддів Верховного Суду, провідних адвокатів та представників правозахисних організацій);
  • включення у програму можливості підвищення кваліфікації для осіб, що раніше пройшли навчання, а також стажування в одній з країн ЄС.  

Все це ви зможете отримати вже з наступного навчального року.

Докладна інформація буде висвітлюватися на нашому сайті, на сторінці ЄЦВП у ФБ, а також на сайті ЄЦВП  ruleoflaw.com.ua