Підтримайте команду університету з міжнародних судових дебатів

18-11-2019, 09:11

Команда університету вдруге поспіль представить alma-mater на міжнародних змаганнях з інвестиційного арбітражу у м. Франкфурт-на-Майні (Німеччина). Команда складається зі студентів міжнародно-правового факультету під керівництвом юристів ЮФ «Asters», випусників нашого університету: Олександра Волкова та Анастасії Поліщук.

До складу команди входять:  Максим Зельцер, Дарина Іванюта, Анна Лалаянц та Катерина Кириченко. Усі учасники мають великий досвід участі у міжнародних судових дебатах, та ставлять за мету досягти історичного результату серед виступів українських команд.

Більш детальну інформацію про команду можна знайти у брошурі.

Задля успішного представництва команді необхідно зібрати кошти на фінальні раунди (у м. Франкфурт) та на пре-раунди до змагань. На жаль, команда наразі не може покрити витрати на поїздку та просить Вашої фінансової допомоги.
У випадку будь-яких запитань, не зволікайте звертатися за адресою nlufiam@gmail.com