Оголошується набір студентів, аспірантів, викладачів на курси з підготовки до міжнародних екзаменів серії Cambridge ESOL (KET, PET, FCE), загальної мовної підготовки, а також підготовки до складання ЗНО з англійської мови для вступу до магістратури

04-09-2018, 12:05

1) з підготовки до міжнародних екзаменів серії Cambridge ESOL (KET, PET, FCE);

2) із загальної мовної підготовки (від нульового рівня і вище);

3) з підготовки до складання ЗНО з англійської мови для вступу до магістратури.

Реєстрація до 25 вересня, початок занять з 1 жовтня 2018 р.

В університеті функціонує офіційний центр з підготовки до складання іспитів Cambridge English.

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого отримав сертифікат про підтвердження статусу офіційного партнеру Кембриджського університету «Cambridge English Exam Preparation Centre» за підсумками складання студентами   університету міжнародних сертифікаційних іспитів з англійської мови серії Cambridge ESOL .

Підготовчі центри готують кандидатів для складання екзаменів Cambridge ESOL та реєструють їх через авторизований екзаменаційний центр.

Кембриджські іспити з англійської мови (Cambridge ESOL – English for Speakers of Other Languages) надають можливість отримати найавторитетніші у світі сертифікати, що підтверджують вашу мовну кваліфікацію. Більш докладну інформацію про те, які організації визнають результати Кембриджських іспитів, можна знайти на сайтіwww.CambridgeESOL.org/recognition.

Тривалість курсів –  2  семестри (150 годин)

Заняття проводяться досвідченими викладачами університету, що пройшли тренінги в авторизованому  центрі Кембріджських іспитів в Україні з підготовки кандидатів до складання екзаменів і отримали відповідний сертифікат.

Більш детальну інформацію щодо вступу та організації навчального процесу можна отримати:

кафедра іноземних мов №1 (вул.Пушкінська, 77 (ауд. 68)  тел. 704-92-80)

кафедра іноземних мов № 3 (вул.Пушкінська, 106 (Інститут прокуратури  та кримінальної юстиції (ауд. 6/7) тел. 704-93-87).