Оголошується набір на сертифікатну освітню професійну програму «Юрист-правозахисник»

26-12-2018, 09:14

Сертифікатна освітня професійна програма

«Юрист-правозахисник» – це:

• Фокус на права людини
  • Практична орієнтованість
  • Співпраця з правозахисними організаціями та міжнародними експертами

Ви отримаєте:

• 84 години лекцій, практичних занять та тренінгів
  • Сертифікат від провідного вищого навчального закладу України в юридичній освіті – Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого
  • Досвід з захисту прав людини

Програма «Юрист-правозахисник» відкрита для студентів будь-якого курсу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та студентів усіх вишів, які навчаються за спеціальністю «Правознавство», а також для практикуючих юристів.

Викладання проходить у формі, яка розрахована на гнучкий графік, враховує участь студентів та юристів з інших навчальних закладів і міст України.

Теоретичні заняття охоплюють проблеми правозахисної діяльності, міжнародного, європейського й національного права у сфері прав людини. Практичні заняття включають семінари, колоквіуми, модельні судові засідання, круглі столи та дискусії.

Сучасні методи навчання дозволяють поділитися з студентами унікальними напрацюваннями в сфері прав людини, розглянути специфіку захисту прав людини на прикладах справ українських, зарубіжних та міжнародних судових установ, особливо Європейського суду з прав людини.

Випускники програми «Юрист-правозахисник» отримають конкуренті переваги у юридичній професії, актуальні та дорогоцінні знання, вміння й навички. Ця програма надзвичайно корисна для правознавців на початку їх професійного шляху.

Чекаємо на небайдужих, вмотивованих, талановитих студентів, які бажають дізнатися більше про права людини та правозахисну діяльність і можуть гідно оцінити вклад у своє майбутнє!

Керівники програми – д.ю.н., проф. А. В. Петришин, д.ю.н., проф. О. Р. Дашковська.

Менеджер – к.ю.н., ас. Ю. С. Размєтаєва.

Старт програми: 10 лютого 2019

Сторінка програми: https://www.facebook.com/lawyerdefender/

Контактні телефони:  057 7049272, 0501495005

E-mail: theory@nulau.edu.ua

Реквізити для оплати сертифікатної освітньої професійної програми «Юрист-правозахисник»

ОДЕРЖУВАЧ: Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

КОД: 02071139

БАНК ОДЕРЖУВАЧА: ДКСУ м. Київ

МФО: 820172

Р/р 31255287110377

ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ: Сплата за сертифікатну освітню професійну програму «Юрист-правозахисник» за 2019 р.

Прізвище, ім’я, по батькові

Сума сплати: 1900 грн.

Оплата може бути здійснена в будь-якому банку.