Оголошується конкурс на навчання в 1 семестрі 4 курсу бакалаврату за програмою академічної мобільності з Університетом Миколаса Ромеріса (місто Вільнюс, Литва)

26-04-2021, 10:52

До участі запрошуються студенти, які

• мають середній бал не нижче за 85
  • володіють англійською мовою на рівні В1, що підтверджується сертифікатом;
  • мають нестримне бажання навчатися за кордоном!

Документи, що потрібні для участі у програмі мобільності:

1. мотиваційний лист англійською мовою (до 2 стр.);
  2.  довідка з деканату про результати навчання, з середнім балом не менш як 85;
  3.  відповідний сертифікат, що підтверджує рівень знання англійської мови;
  4.  копія закордонного паспорту;
  5.  перелік наукових публікацій (за наявності);
  6.  перелік наявних сертифікатів за результатами проходження освітніх програм (за наявності).

Всі документи мають бути надіслані до 15 травня 2021 року (включно) за лінком

Конкурс буде проведено 17 травня 2021 року із використанням платформи ZOOM (посилання буде надіслано після проходження реєстрації).

Користуючись перевагами академічної мобільності, Ви отримуєте чудову можливість познайомитися з культурою і системою освіти іншої країни, поліпшити володіння іноземними мовами, знайти нових друзів і здобути безцінний досвід. Участь в програмі студентського обміну буде прекрасним доповненням до Вашого диплому про вищу освіту і, безумовно, підвищить Вашу конкурентоспроможність на ринку праці.

У разі виникнення додаткових питань, ви можете звернутися до відділу міжнародних освітніх програм та академічної мобільності за номером: +38(057) 704 89 65.