3 березня в Університеті розпочалася процедура отримання пільгових е-квитків

06-03-2020, 16:01

Е – квиток в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого:

як, де, коли?

Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті» був ухвалений 17 січня 2017 року й спрямований на врегулювання питання щодо можливості впровадження світового досвіду використання сучасних ефективних електронних автоматизованих методів обліку пасажироперевезень в міському пасажирському транспорті.   Очікується, що впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду забезпечить багато економічних переваг.

Закон надає повноваження органам місцевого самоврядування впроваджувати автоматизовані системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті незалежно від форм власності та самостійно визначати порядок їх функціонування, а також затверджувати правила користування міським пасажирським транспортом.

Як зазначається, обмеження на поповнення безконтактних електронних карток почне діяти з 1 березня 2020 року, відповідно до «Роз’яснення Харківської міської ради щодо впровадження в місті системи «E ticket»».

Від початку весни, пояснюють у метрополітені, оплатити проїзд можна буде лише за допомогою картки «E ticket». Тим, хто встиг поповнити рахунок безконтактних електронних карток до вказаного терміну, дозволять використати кошти на рахунку до 1 березня наступного, 2021 року. Для цього на станціях не демонтуватимуть турнікети, облаштовані на зчитування цих карток.

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого після низки переговорів з представниками Харківської міської ради та керівництвом КП «Харківпасс» розпочав процедуру укладання договору для подальшої видачі пільгових електронних квитків студентам.

Важливою перемогою Університету в ході обговорень стала можливість отримання пільгових електронних квитків студентам денної форми навчання без зареєстрованого місця проживання в місті Харкові, а також право укладення договору надається навіть тим студентам, які були позбавлені права користування пільговою БЕК (безконтактною електронною карткою) за порушення Правил використання студентського проїзного.

З 3 березня 2020 року в Університеті розпочалась процедура отримання пільгових е – квитків. За детальним переліком документів вам необхідно звертатися до працівників деканату, яких з даного питання проконсультував навчальний відділ.