Запрошуємо студентів 3 курсу Університету долучитися до конкурсу на участь в міжнародній академічній мобільності (семестровій)

22-05-2020, 11:15

Навчання в Лодзинському Університеті розпочнеться з 01 вересня 2020 року, заявки на навчання подаються до 01 червня 2020 року на пошту: int.office.nlu@gmail.com

Заявка повинна включати в себе наступну інформацію:

• П.І.Б.
  • Курс
  • Група
  • Інститут/Факультет
  • Контактний номер телефону

До участі допускаються студенти із середнім балом не нижче 90‼️
Знання англійської мови є обов’язковим, оскільки навчання відбувається виключно англійською.
Користуючись перевагами академічної мобільності, Ви отримуєте чудову можливість познайомитися з культурою і системою освіти іншої країни, поліпшити володіння
іноземними мовами, знайти нових друзів і здобути безцінний досвід. Участь в програмі студентського обміну буде прекрасним доповненням до Вашого диплому про вищу освіту і, безумовно, підвищить Вашу конкурентоспроможність на ринку праці.

Очікуємо на ваші звернення!