07-09-2020, 14:39

Шановні колеги!

Запрошуємо вас до участі в заходах IV Харківського міжнародного юридичного форуму, що відбудеться з 23 по 25 вересня 2020 року на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Цього року ми пропонуємо долучитися до п’яти панельних дискусій Форуму 2020:

• «Людська гідність і гендерна рівність: конституційні метаморфози», модератор Харитонова Олена Володимирівна;
  • «Бізнес і права людини в Центральній і Східній Європі», модератор Уварова Олена Олександрівна;
  • «Забезпечення правопорядку в умовах коронокризи і нових загроз безпеці», модератор Головкін Богдан Миколайович;
  • «Захист прав платників податків», модератор Кучерявенко Микола Петрович.
  • «Римський статут Міжнародного кримінального суду: проблеми імплементації до національного законодавства України», модератор Баулін Юрій Васильович.

Цільова аудиторія панельних дискусій – практикуючі юристи, адвокати, науковці, молоді вчені, аспіранти та студенти. В минулому році слухачами ІІІ Харківського міжнародного юридичного форуму стали близько 1000 учасників. Ці заходи для тих, хто хоче бути в курсі останніх новинок ринку юридичних послуг та бажає спілкуватися з лідерами та колегами-однодумцями.
Зважаючи на наявні карантинні обмеження організаційний комітет Форуму змушений переглянути формат та обмежити кількість учасників до 20 осіб із урахуванням національних спікерів та запропонувати ONLINE спілкування за допомогою ZOOM та ONLINE STREAMING.
Ознайомитись із повним переліком заходів ви зможете на сайті Форуму за посиланням: https://legalforum.nlu.edu.ua
Поспішайте зареєструватися, кількість місць обмежена.