До 21 лютого відкрито прийом заявок на участь у сертифікаційній програмі «Юрист в агробізнесі»

22-01-2020, 11:25

Асоціація випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого спільно з провідними кафедрами Університету та Громадською Спілкою «Агрофудкластер Харків» надає можливість для проходження сертифікаційної програми «Юрист в агробізнесі» та стати провідним спеціалістом в новій перспективній галузі.

Анонсування відкриття обігу земель сільськогосподарського призначення стало топ-новиною останніх місяців. Очевидно, що мораторій тривалістю в 18 років добігає свого кінця. Тож чи готові Ви до відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення?

Сертифікатна програма «Юрист в агробізнесі» допоможе Вам з’ясувати:

• актуальний стан запровадження аграрної та земельної реформ в Україні;
  • новели земельного та аграрного законодавства;
  • правові механізми права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення (оренда землі; право постійного користування земельною ділянкою; емфітевзис);
  • особливості нотаріального посвідчення договорів у сфері агробізнесу та реєстрації прав на земельні ділянки;
  • алгоритми підготовки агробізнесу до відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення;
  • способи захисту агробізнесу від рейдерства.

А також Ви дізнаєтесь про:

• правові основи становлення та розвитку агробізнесу в Україні;
  • сучасні правові проблеми функціонування фермерських господарств;
  • особливості становлення сільськогосподарської кооперації;
  • право продовольчої безпеки та біотехнології в агробізнесі;
  • актуальні питання правового регулювання обігу аграрних розписок;
  • особливості оподаткування суб’єктів агробізнесу;
  • способи захисту корпоративних прав в агробізнесі;
  • практику розгляду Верховним Судом земельних спорів та багато іншого.

Окрім того, Ви отримаєте алгоритми розроблення установчих документів суб’єктів агробізнесу, договорів оренди землі, емфітевзису, купівлі-продажу та інших договорів, які пов’язані з відчуженням та користуванням землями сільськогосподарського призначення.

Спікерами сертифікатної програми виступлять як науковці, так і практикуючі юристи.

По завершенню програми кожен учасник отримає сертифікат!

До участі запрошуються юристи, представники агробізнесу, органів державної влади та місцевого самоврядування, студенти та всі зацікавлені особи.

Вартість програми становить –  2200 грн.

Тривалість програми – 2 тижні (дні навчання: середа-п’ятниця, початок навчання о 17.00).

Старт програми – лютий-березень 2020 р.

Прийом заявок відкрито!

Ви можете зареєструватись, заповнивши реєстраційну форму:

У разі виникнення питань звертайтесь за телефоном 0999587841 чи електронною адресою landlaw.nlu@gmail.com