До уваги студентів 3 та 4 курсу! Оголошено відбір на короткострокове навчання в Латвії

04-03-2020, 11:08

В рамках підписаної 29 вересня 2017 року Угоди між Урядом України та Урядом Латвійської Республіки в сфері освіти, науки, молоді та спорту Державне агентство з питань освіти Латвійської Республіки пропонує здобувачам вищої освіти скористатися можливістю продовжити навчання/дослідження у закладах вищої освіти Латвії та взяти участь у літніх школах впродовж 2020/2021 рр. навчального року. Запрошуємо Вас скористатися можливістю пройти відбір на короткострокове навчання в Латвії (1 семестр).

Звертаємо вашу увагу, що згідно внутрішніх правил академічної мобільності участь у зазначених програмах можуть брати студенти 3 курсу (для навчання в 1 семестрі 4 курсу) та студенти 4 курсу (для навчання в 2 семестрі 1 курсу магістратури).

Подача заявок триватиме до 01 квітня 2020 року.

Всю необхідну інформацію та форми для заповнення можна знайти за посиланням: http://viaa.gov.lv/eng/scholarships_gov/latvian_scholarships/

У разі виникнення будь-яких запитань – звертайтеся до міжнародного відділу Університету (каб. 92 ЦК).