До уваги студентів магістратури – Літня школа у Німеччині!

24-01-2019, 15:30

Університет разом із партнерами з України, Німеччини та Казахстану отримали грант Німецької служби академічних обмінів (DAAD) та Міністерства зовнішніх справ ФРН для проведення Німецько – Українсько – Казахської  літньої школи з права та публічного адміністрування у Берліні з 17 по 24 червня 2019 року (кампус Ліхтентберг Берлінської школи економіки та права).

До участі у літній школі запрошуються студенти магістратури партнерських закладів вищої освіти, навчання безкоштовне, організатори відшкодовують транспортні витрати та витрати на проживання 26 учасників (по 2-4 студенти від кожного університету).
Відповідно до вимог програми “East – West – Dialogue” літня школа буде присвячена просуванню діалогу та порозуміння з таких проблем:

• Російсько-Український конфлікт

• Вразлива державність

• Адміністративна юрисдикція

• Децентралізація

• Верховенство права та боротьба з корупцією

Надаючи достатньо простору для дискусій, лекції, які викладатимуться професорами Берлінської школи економіки та права англійською мовою, будуть спрямовані не лише на передачу певних знань, але й на розвиток критичного мислення та дискутивної поведінки студентів, на опанування навичками ведення дискусії англійською мовою.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму, підготувати додатки: мотиваційний лист, curriculum vitae (CV) та копію сертифікату або довідки про рівень володіння англійською мовою.

Заповнені аплікаційні форми та додатки мають бути відскановані та надіслані менеджеру проекту пані Діларі Бектас (Ms. Dilara Bektas) за електронною адресою: s_bektasd@stud.hwr-berlin.de

Заяви приймаються з 18 лютого до 23 березня 2019 року. Конкурсний відбір проводить приймаючий навчальний заклад – Берлінська школа економіки та права.

За додатковою інформацією та консультаціями звертайтесь до відділу міжнародних освітніх програм та академічної мобільності: вул. Пушкінська, 77, центральний корпус, ауд. 91, email: i.a.shumilo@nlu.edu.ua