До уваги вступників першого курсу бакалавріату!

24-07-2020, 08:51

З 24 липня розпочинається реєстрація на вступні іспити в Університеті осіб, які звільнені від ЗНО відповідно до вимог законодавства, та вступають на перший курс бакалавріату. Реєстрація таких осіб закінчується 05 серпня. Без такої реєстрації зазначена категорія вступників не зможе вступити на навчання у 2020 році. Реєстрація здійснюється відповідною відбірковою комісією інституту (факультету), куди бажає вступити на навчання абітурієнт.

Вступні іспити в Університеті будуть проходити двома потоками відповідно до затвердженого графіку (перший потік у період із 01 серпня по 05 серпня; другий потік у період із 06 серпня по 11 серпня).

Додаткову інформацію можна одержати за телефоном приймальної комісії: (057) 704-92-11.