Анонси
За ініціативи Благодійної організації «Благодійний фонд “Харків з тобою”» та підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації 30 квітня у смт. Пархомівка відбудеться фестиваль «Перлини Слобожанщини: Пархомівка – світові шедеври»
27-31 березня у навчально-спортивному комплексі «ЮРИСТ» (вул. Пушкінська, 77) відбудеться ІІ спортивний благодійний турнір Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого «Спорт на допомогу дітям»
Представництво ЄС оголошує набір на 19-у сесію до EU Study Days (Єврошколи), яка відбудеться 24-27 травня 2017 року у м. Маріуполь
Державна прикордонна служба України здійснює добір кандидатів з числа випускників та студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого для проходження військової служби за контрактом в оперативно-розшукових підрозділах
28-29 березня об 11:00 у залі № 6 (вул.Пушкінська, 77) відбудеться підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з юридичних наук 2016/2017 н.р.
30 березня о 13:30 у залі № 2 (вул.Пушкінська, 77) відбудеться лекція «Судові спори у сфері IT»
4 квітня о 13:00 в ауд. № 11 (вул.Пушкінська, 77) відбудеться круглий стіл «Перспективи реформування кримінально-виконавчої системи України»
Трансляція змагань
До уваги школярів та їхніх батьків! Відкрито прийом до Малого юридичного університету імені Ярослава Мудрого!