Ректор В.Я.Тацій, проректор Ю.Г.Барабаш і старший тренер клубу спортивних видів боротьби Д.П.Вісков отримали нагороди Міністерства освіти і науки України

30-01-2018, 12:52

Університет відвідали начальник Харківського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України О.М.Кривенцова та головний спеціаліст Харківського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України О.Г.Рябченко.

У зустрічі з представниками МОН України взяли участь ректор В.Я.Тацій, перший проректор Ю.П.Битяк, проректор з наукової роботи А.П.Гетьман, проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, голова спортивного клубу М.І.Гоєнко та старший тренер клубу спортивних видів боротьби Д.П.Вісков.

Під час заходу О.М.Кривенцова вручила В.Я.Тацію «Подяку Міністерства освіти і науки України» за вагомий внесок у забезпеченні успішного виступу студентських збірних команд у ХХІХ Всесвітній літній універсіаді 2017 року.

Олена Миколаївна також вручила Почесні Грамоти  Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проректору з навчальної роботи Ю.Г.Барабашу і старшому тренеру клубу спортивних видів боротьби Д.П.Віскову за вагомий особистий внесок у розвиток фізичного виховання та спорту серед студентської молоді, активну участь в організації проведення ХІІІ літньої універсіади України 2017 року в м.Харкові та досягнуті при цьому успіхи.