Проведено майстер-клас з мистецтва виступу в суді й важливості етичних норм у правничій професії для студентів

17-05-2018, 13:04

Організатори: Юридична клініка та Школа професора Комарова.

Захід  відкрив проректор Університету В.В.Комаров, який привітав присутніх і поділився кількома секретами успішного правника. Директор Інституту прокуратури та кримінальної юстиції І.В.Бенедик закликав учасників  до активної роботи, бо він як людина, яка викладає деонтологію, добре розуміє важливість етики в подальшій діяльності правника. Керівник Юридичної клініки В.П.Янишен, підсумовуючи все сказане, додав, що треба навчатися завжди.

Перед студентами Юридичної клініки виступила практикуючий адвокат, адвокат-тренер системи безоплатної правової допомоги, сертифікований експерт Національної асоціації адвокатів України М.В.Старовойтова.

Навчання пройшло у два етапи: теоретична лекторська частина та  практична. На реальних кейсах стрічки «Нюрнберзький процес» Марина Володимирівна звернула увагу на особливості вступної та заключної промови у судовому процесі, пояснила різницю між «перехресним» та «прямим» допитом, розказала, як правильно ставити питання свідкам під час допиту.

На зустрічі обговорено питання лідерства та правничої етики, рушійної сили небайдужості кожного до того, що відбувається в суспільстві,  зокрема, у правничий спільноті.