Між Університетом і тест-центром Cambridge English Centre Boiko School UA010 укладено меморандум про співпрацю

12-02-2018, 16:18

8 лютого 2018 року відбулася презентація програми Cambridge English Language Assessment Partnership Programme у рамках Меморандуму між НЮУ імені Ярослава Мудрого та екзаменаційним Тест-центром Cambridge English Centre Boiko School UA010.

За цією угодою Тест центр надав Університету статус офіційного центру з підготовки до складання іспитів Cambridge English.

Програма полягає у співпраці з НЮУ імені Ярослава Мудрого з питань впровадження методики і формату підготовки до міжнародних іспитів з подальшою здачею і підтвердженням міжнародного рівня володіння англійською мовою. Використовуючи дану методику, студенти мають унікальну можливість підвищити свій рівень володіння англійською мовою, а також підготуватися до здачі міжнародного іспиту Cambridge English. Для здійснення даної програми Тест-центр буде забезпечувати методичну підтримку та навчання викладацького складу кафедр іноземних мов з підготовки до здачі міжнародних іспитів Cambridge English; проводити екзаменаційні сесії рівнів А-1, А-2, В-1, В-2, С-1 для студентів, а також для викладацького складу на території Університету (вул. Динамівська, 4).

НЮУ імені Ярослава Мудрого має право використовувати офіційний  логотип Cambridge English в рекламних цілях, а також розміщувати даний логотип на своєму офіційному Інтернет сайті.

За інформацією звертатися на кафедру іноземних мов №2, вул. Динамівська, 4, ауд. 702

тел. 704-90-55, 704-90-56