Команда Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого здобула перемогу у IV Всеукраїнських змагань зі слідчих дій

02-11-2017, 11:55

28-29 жовтня у Хмельницькому університеті управління та права відбулись IV Всеукраїнські змагання зі слідчих дій імені Георгія Михайловича Рудого. Змагання зі слідчих дій — унікальний захід, який щороку збирає найкращі команди з юридичних вузів України для того, щоб позмагатися, хто з них кращий слідчий.

У заході взяли участь 7 команд із провідних вищих навчальних закладів України, які готують фахівців-юристів: Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Львівського державного університету внутрішніх справ, Ужгородського національного університету, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, Національної академії Служби безпеки України, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Кожна команда складалася з 3-х учасників, які мали продемонструвати не тільки теоретичні знання кримінального, кримінального процесуального права та криміналістики, а й показати практичні уміння і навички організації та проведення окремих слідчих дій в умовах, максимально наближених до реальних ситуацій.

На відбірковому етапі всі команди змагалися у проведенні таких слідчих дій, як огляд місця події та обшук.

Під час фінального етапу команди проводили 4 слідчі дії: слідчий експеримент, впізнання особи, одночасний допит підозрюваних, освідування особи.

Оцінювали учасників досвідчені адвокати, працівники правоохоронних органів, науковці та інші фахівці у галузі правознавства.

За підсумками двох днів команда Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України НЮУ імені Ярослава Мудрого «Перша столиця» посіла перше місце.