Команда Університету (І.Миславський, Є.Кононенко, Ю.Каніщев) посіла ІІІ місце на VI Всеукраїнському студентському турнірі з історії

10-11-2017, 12:39

Захід відбувся 7-9 листопада в Київському  університеті імені Бориса Грінченка. У змаганнях взяли участь 44 команди з університетів Києва, Львова, Харкова, Кракова (Польща) та ін.

Турнір проводився у форматі паралельної участі двох окремих груп професійних істориків та студентів неісторичних спеціальностей. Гравці під час змагань виступили з доповідями на теми з історії України та всесвітньої історії, запропоновані організаційним комітетом конкурсу.

За результатами − Інокентій Миславський, Єгор Кононенко та Юрій Каніщев (члени комітету з питань науки і освіти Ради Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Університету) посіли III місце у лізі команд професійних істориків. Єгор Кононенко отримав додаткову відзнаку від заступника голови журі.