Команда Університету у складі Ігора Тарасова та Владислава Косьміна посіла ІІ місце на міжнародних змаганнях TLI Mock Trial Competition і отримали право на стажування у США або Канаді

16-05-2018, 14:55

7-10 травня у м.Кишинів (Республіка Молдова) відбулися міжнародні змагання TLI Mock Trial Competition під патронатом Левіт Інституту Міжнародного Розвитку. За перемогу у міжнародних змаганнях боролися команди з України, Республіки Молдови, Польщі та Румунії. Дві команди з України представляли студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого:

Тарасов Ігор (5 курс, факультет адвокатури, Косьмін Владислав (5 курс, факультет адвокатури), Хасанова Конюль (4 курс, Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, Журба Юлія (5 курс, факультет адвокатури).

Змагання проводилися за визначеною фабулою кримінальної справи. Кожна команда за результатами жеребкування представляла сторону обвинувачення або захисту. Під час змагань команди мали продемонструвати власні навички виголошення вступної та заключної промов, проведення прямого та перехресного допиту, представлення доказів у судовому засіданні. Команди виконували виступи англійською мовою. Оцінка ораторської майстерності, оригінальності викладення матеріалу, вміння довести свою думку та переконати аудиторію оцінювалися діючими суддями місцевих судів Сполучених Штатів Америки.

За результатами декількох етапів міжнародних змагань було обрано дві команди, які стали фіналістами. У фінальному раунді, який проводився в Міжнародному Незалежному Університеті Молдови (ULIM), Україну представляли наші студенти Тарасов Ігор та Косьмін Владислав.

Довідка: Левітт інститут міжнародного розвитку є громадською некомерційною благодійною корпорацією, яка забезпечує правову реформу і освітні програми по всьому світу, в тому числі, й в Україні. З вересня 2017 по квітень 2018 року викладачі Левітт Інституту – адвокати з кримінальних та цивільних справ, а також представники прокуратури США – проводили заняття англійською мовою для слухачів з курсу «Критичне мислення та адвокатура, як фундамент вільного суспільства». Заняття проводилися викладачами і в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.  Ініціатива мала на меті створити можливість для майбутнього покоління українських лідерів усвідомити шляхи досягнення демократичних ідеалів. Після закінчення лекційного курсу, слухачі отримали можливість вибороти право на участь у міжнародних змаганнях у Молдові.