З нагоди Дня незалежності України, Дня міста Харкова та Дня Державного Прапора України на військово-юридичному факультеті відбулася низка заходів національно-патріотичного спрямування

29-08-2017, 16:45

23 серпня офіцери та курсанти 1 курсу військово-юридичного факультету провели урочисту церемонію підняття Державного Прапора України, яку розпочинав начальник факультету полковник юстиції Мельник Сергій Миколайович. На зборах особового складу факультету Сергій Миколайович привітав всіх з Днем незалежності України, Днем Державного Прапора, Днем міста та своїм наказом заохотив грамотами і подяками кращих офіцерів, працівників ЗС України і курсантів факультету.

23 серпня для курсантів 1 курсу організовано екскурсію до висоти Маршала Конєва з відвідуванням історичного музею Другої світової війни. Також курсанти та офіцери факультету поклали квіти до обеліску і вшанували пам’ять загиблих в роки Другої світової війни при визволенні міста Харкова.

На честь Дня міста Харкова між групами 1 курсу факультету була проведена вікторина «Харків – моє улюблене місто». Під час заходу були висвітлені історичні події та розглянуті  найкращі місця культурно-історичної спадщини Харкова. За результатами конкурсу 3 група 1 курсу посіла 1 місце, переможці та найактивніші курсанти вікторини отримали грамоти і подарунки.

24 серпня відбувся смотр-конкурс строю та пісні серед курсантів 1 курсу, а також перегляд прямої трансляції військового параду з нагоди Дня незалежності України у місті Київ. За місцем розташування факультету з курсантами проведені спортивні змагання за військово-спортивним спрямуванням. Переможцем конкурсу строю та пісні стали курсанти 1 курсу 3 навчальної групи, у спортивних змаганнях —  курсанти 1 курсу 1 навчальної групи. Вони отримали грамотами та подарунки.