Е.Моргунова (міжнародно-правовий факультет, 1 курс магістратури), яка навчається за спільною магістерською програмою «European and International Business Law», стала переможцем проекту «Flight and Displacement – Young Perspectives on Global Challenges»

28-02-2018, 14:15

Студентка НЮУ імені Ярослава Мудрого за спільним рішенням Міністерства закордонних справ Німеччини, Міністерства закордонних справ Грузії та Європейської комісії отримала право представити Україну під час зустрічі молодих політиків, дипломатів та журналістів, що проходила в м. Ерфурт (Німеччина) та м. Тбілісі (Грузія).

Еліна Моргунова взяла участь:

• у роботі комітету з мігрантів парламенту землі Тюринджія — Ландтагу,
  • офіційній зустрічі з політичними лідерами Німеччини щодо розробки та реформування міграційної політики України та Німеччини,
  • зустрічі з представниками та керівниками радіо та телебачення Німеччини та Грузії (була запрошена до зйомок на телеканалі MDR TV та на Radio F.R.E.I. для презентації та обговорення результатів проекту «Flight and Displacement – Young Perspectives on Global Challenges»),
  • зустрічах з представниками Міжнародної організації з міграції в Грузії, Моніторингової місії Європейського Союзу (EUMM), біженцями,
  • офіційних візитах до Migrants Settlement, Інституту Гете, Палацу юстиції в Тбілісі та Посольства Німеччини в Грузії (представлення результатів проектів та розробка нових напрямів міграційної ЄС, що буде реалізована в Україні).

Проект офіційно завершено в м. Тбілісі (Грузія), де протягом 5 днів випущено медіаматеріали й розроблено нові підходи до вирішення проблем біженців у межах ЄС.