До уваги студентів Університету! 20 вересня — початок занять для слухачів курсу «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства» (заняття проводять викладачі зі Сполучених Штатів Америки)

13-09-2017, 10:49

Левітт Інститут міжнародного розвитку оголошує про відновлення своєї діяльності в Україні, зокрема в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, з метою реалізації своєї місії зі сприяння розвитку демократичних принципів, етики та законності.

Курс «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства» розроблений для студентів-правників. Заняття проводять викладачі зі Сполучених Штатів Америки.

Курс складається з двосеместрового навчання, по закінченню якого будуть проходити регіональні (м. Харків) та міжнародні змагання(м. Кишинів) «Moot Court», за результатами якого найкращі студенти матимуть можливість поїхати на тритижневе безоплатне стажування до США або Канади.

До участі запрошуються студенти факультету адвокатури та інших факультетів (інститутів) університету всіх курсів.

Заняття розпочнуться з 20 вересня 2017 року та будуть проводитися щосереди о 13.15 в ауд. 607-К навчально-бібліотечного корпусу (факультет адвокатури).

За більш детальною інформацією звертайся до:

Оксани Карпенко +380938169312 okarpenko@leavittinstitute.org

Миколи Батроша +380939009940 mbartosh@leavittinstitute.org

Для ознайомлення зі списком викладачів-іноземців натисніть на посилання