В Університеті стартував ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади за спеціальністю «Правознавство»

13-02-2018, 14:42

Учасників привітали проректор з навчальної роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Ю.Г.Барабаш, голова журі олімпіади завідувач кафедри цивільного процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого К.В.Гусаров і заступник завідувача Центру методичної та аналітичної роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» В.П.Сидорчук.

До програми олімпіади входить виконання обов’язкових завдань та методичні заходи для керівників команд.

Для учасників передбачена екскурсія Університетом, до музею криміналістики, навчально-бібліотечного комплексу та Палацу студентів.

Попередні результати олімпіади будуть оприлюднені на сайтах КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» та Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого 16 лютого 2018 року (після 17:00), остаточні результати – на сайтах Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 22 лютого 2018 року.