В Університеті відбувся День відкритих дверей

03-03-2018, 13:05

Захід проходив за активної участі студентського самоврядування та Ліги студентів.

Абітурієнти та їх батьки отримали змогу поспілкуватися з керівництвом Університету, інститутів/факультетів, кафедр, міжнародного відділу, представниками приймальної комісії, а також ознайомитися з Правилами прийому на 2018 навчальний рік.

День відкритих дверей розпочався ярмарком-презентацією інститутів/факультетів та показом відеофільмів про Університет, після цього – загальна зустріч з проректором з навчальної роботи Ю.Г.Барабашем, відповідальним секретарем приймальної комісії В.А.Козаком, директорами інститутів та деканами факультетів.

Зі вступним словом до присутніх звернувся проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш: «Ми раді, що ви знайшли час, витримали сьогодні таку сніжну напругу і завітали до провідного юридичного вишу, найбільш відомої в Україні юридичної школи, яка має понад 200-річну історію. Ми оперативно розповімо про наш Університет й особливості вступної кампанії». Юрій Григорович ознайомив з історією створення, структурою Університету, організацією навчального процесу, досягненнями вишу, а також розповів про умови для навчання, проживання, дозвілля та побажав успіхів під час вступу і у майбутньому навчанні.

«Університет визначає школа. Чим можна проекзаменувати школу? По результатам добору до Верховного Суду – 40% випускники НЮУ імені Ярослава Мудрого. Половина Конституційного Суду і його голова – вихованці Університету. Директор НАБУ- також колишній студент вишу», — констатував проректор.

Ю.Г.Барабаш також зупинився на міжнародних зв’язках вишу, його партнерах, участі в нових проектах. Юрій Григорович підкреслив, що, навчаючись в Університеті, можна отримати якісну освіту європейського зразка. Активна співпраця Університету з іноземними вишами дозволяє студентам стати учасниками міжнародних стажувань та грантових програм, завдяки чому з’являються чудові шанси досягти кар’єрного успіху не лише в Україні, а й закордоном.

Відповідальний секретар приймальної комісії В.А.Козак ознайомив присутніх з особливостями прийому 2018 року та відповів на численні запитання.

Під час зустрічей з деканами, співробітниками та студентами абітурієнти мали можливість ознайомитися з історією та життям кожного окремого інституту/факультету, дізнатися про особливості освітнього процесу.

Також проведено лекції-екскурсії навчальними корпусами та гуртожитками Університету (ознайомлення з новим навчально-бібліотечним комплексом, аудиторним фондом, закладами харчування, спортивно-оздоровчими комплексами, культурно-просвітницьким центром, науково-технічною базою та побутово-житловими умовами студентів).

Більше фото за посиланням: https://drive.google.com/uc?id=1xpQ2_KQHXGoXCgmuyZcQwlLoI0u8fh0M&export=download