Відбулися урочисті збори з нагоди Дня журналіста України

06-06-2018, 15:30

Захід відкрила головний редактор газети «Vivat Lex!» О.М.Муравйова. Вона щиро привітала присутніх із професійним святом, розповіла про досягнення газети за останній рік та побажала успіхів у творчому пошуку, натхнення, здійснення нових задумів.

Олена Миколаївна зазначила: «1 вересня 2017 року було оголошено творчий конкурс серед студкорів на кращу статтю. У конкурсі взяло участь чимало студентів та співробітників Університету, чиї матеріали протягом року публікували на шпальтах газети».

Переможцями за номінаціями стали:

«Вірш» – Д.Яритенко (Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України, ІІ курс);

«Студентська стаття від першокурсника» − А.Андрєєва (господарсько-правовий факультет, І курс);

«Студентський матеріал про гуртожиток» − Ю.Полтавець (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, ІІ курс);

«Висвітлення життя інституту» – Ю.В.Шубін (заступник начальника військово-юридичного факультету з роботи з особовим складом);

«Слово викладача» – О.В. Харитонова (доцент кафедри кримінального права №1) ;

«Волонтерський рух» – В.Ф.Оболенцев (заступник директора Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України).

Переможцями у творчих конкурсах стали:

«Історія однієї вишиванки» − В.Бабійчук (господарсько-правовий факультет, ІІ курс);

фотоконкурс  «Я – частина української культури» − О. Ріяка (завідувач сектору наукової бібліотеки).

У конкурсі серед факультетів на краще висвітлення життя факультету переможцем став факультет адвокатури.

За активну участь у житті газети та за багаторічну плідну співпрацю нагороджено:

головного спеціаліста відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління в Харківській області О.В.Ночовкіну;

начальника прес-служби А.О.Шпака;

завідувача студентського клубу Палацу студентів О.М.Моїсеєнка;

тренера секції легкої атлетики Л.В.Романенко;

директора наукової бібліотеки Н.П.Пасмор;

завідувача відділу наукової бібліотеки І.В.Бова;

голову профспілкового комітету первинної профспілкової організації В.Г.Білик;

керівника Юридичної клініки В. П. Янишена;

фотографа університету О.І.Семенця;

доцента кафедри культурології В.М.Пивоварова,

а також найактивніших студкорів:

Сергія Лашина (міжнародно-правовий факультет, IV курс);

Аліну Пенську (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, ІІ курс);

Анастасію Славу (факультет підготовки кадрів для Державної Пенітенціарної служби України, ІІ курс);

Дениса Пікаша (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, ІІ курс).

Крім того, власні поезії зачитали керівник поетичної студії воєнно-юридичного факультету І.С.Нінко та курсант ІІ курсу  Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України  Д.Яритенко.