08-02-2018, 10:49

Yaroslav Mudriy NLU Frankfurt Investment Arbitration Moot Court Team 2018 складається з: Анастасії Поліщук, Віталія Зьомка та Анни Дорохової (студенти 4-го курсу міжнародно-правового факультету). Тренер команди — випускник міжнародно-правового факультету, партнер юридичної фірми «Redcliffe Partners» Сергій Гришко.

Наші студенти увійшли до 45 команд світу, які будуть брати участь у змаганнях цього року. Спочатку вони представлятимуть Університет на Pre-Moots у Парижі (23 лютого), потім на основних раундах у Франкфурті (12-17 березня).

«Ми вдячні за підтримку наших колишніх випускників. Впевнена, що докладемо усіх можливих і неможливих зусиль для перемоги», — сказала Анастасія Поліщук, член команди Yaroslav Mudriy NLU Frankfurt Investment Arbitration Moot Court Team 2018.

Владислав Кисіль, партнер KPD Consulting зазначив: «Більшість юристів нашої фірми називають своєю альма-матер Харківську юракадемію. Наша підтримка — це маленький внесок у розвиток рідного вишу і його студентської спільноти. Віримо в команду і тренера».

Бажаємо Анастасії, Анні й Віталію тільки перемоги!

Довідково: FIAMC — найпрестижніші змагання світу з міжнародного інвестиційного арбітражу, які щорічно проводяться в формі моделювання процесу в міжнародному арбітражі між іноземним інвестором і державою, що приймає. Арбітрами виступають фахівці, які мають значний досвід роботи з інвестиційними спорами.

PS. Команда потребує, як і раніше фінансування і підтримки, бо належна сума на поїздку ще не зібрана.