У Палаці студентів Університету відбудуться сольні концерти: Віталія Лашка «Viva baritono!» (2 березня о 18:30), Вікторії Вєннікової «Мир, который я пою» (30 березня о 19:00), Гаррі Сет’яна «Ti Amero» (13 квітня о 19:00)

09-02-2018, 15:19

Віталій Лашко — лауреат та володар Гра-Прі міжнародних та національних конкурсів: Бориса Гмирі, Клавдії Шульженко, Мусліма Магомаєва, Римського-Корсакова та багатьох інших, учасник єдиного в світі телепроекту оперних співаків «Большая опера».

Вокал соліста заворожує, і не важливо, виконує він класичну арію або естрадний шедевр. Його манеру виконання часто порівнюють з виступами Мусліма Магомаєва, Юрія Гуляєва, Георга Отса, Дмитра Гнатюка. Тому в концертну програму «Viva baritono!» Віталій Лашко включив твори, які виконували легендарні баритони XX століття.

Вікторія Вєннікова − заслужена артистка України, володар гран-прі міжнародного конкурсу мистецтв в Парижі, перша українка, яка  стала дворазовим переможцем і володарем гран-прі відомого в Європі міжнародного конкурсу французької пісні «Grand Prix Edit Piaf». Лауреат багатьох національних і міжнародних конкурсів. Учасниця шоу «Голос країни. Перезавантаження».

В її голос закохані сотні тисяч європейських музичних гурманів! Вона підкорила своїм талантом Жан-Поля Бельмондо, Алена Делона, Мішель Мерсьє. Її називають українською Едіт Піаф!

Авторські пісні, відомі і улюблені композиції українською, англійською, італійською та французькою мовами зазвучать по-новому в супроводі Big Band Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Вас підкорить яскравий шоу-балет, вокальний ансамбль FM acappella band, творчі тандеми

Від української проникливої пісні − до французького шарму. Артистизм і потужний голос сплетуться воєдино, завдяки унікальній багатогранності таланту Вікторії Вєннікової.

«Головне − щирість. У кожній пісні прожити маленьке життя, наповнене кругообігом людських пристрастей. Публіка відкриває своє серце і поглинає тебе цілком, і ти розчиняєшся в її любові, а вона − в твоїй. Ось із таких маленьких життів складається той світ, який я співаю!». (Вікторія Вєннікова, співачка).