Увага! Конституційна Школа DRI «Конституція в дії» (20 вересня 2017 остання дата для подання заявки для участі, DRI забезпечує проживанням та харчуванням на період навчання у Школі, компенсує вартість проїзду)

12-09-2017, 09:33

Сучасна конституція — це живий інструмент чи символічний релікт? Чи має конституціоналізм щось окрім теорії та чи можна конституційне право застосувати на практиці, в суді, в державній установі, а не тільки в наукових колах? Про теорію і практику конституційного права та процесу DRI запрошує почути під час Школи «Конституція в дії». Чотириденна конституційна Школа DRI, де серед спікерів будуть найкращі міжнародні та вітчизняні фахівці, дозволить Вам не тільки дізнатись про сучасні тенденції конституціоналізму, а також у повній мірі оволодіти необхідними знаннями про абсолютно новий інститут в Україні — конституційну скаргу, познайомитись з професорами та суддями і врешті решт окреслить можливість професійного зростання як майбутнього фахівця з конституційного права.

Детальна програма за посиланням: https://goo.gl/dWpK1s

Робоча мова Школи?

Українська та англійська

Для кого?

Студенти, аспіранти, молоді фахівці до 35 років, які володіють англійською на рівні вище середнього (або вище)

Заохочення?

Публікація в юридичному виданні; сертифікати на придбання літератури; іменні сертифікати; рекомендації від експертів та лекторів

Як зареєструватись?

Щоб подати заявку на участь в Школі перейдіть за посиланням: https://goo.gl/osgdsr

Ви маєте заповнити всі поля та подати коротке есе, надаючи відповідь на питання «Яку статтю я б змінив / додав в українській Конституції?» Есе пишеться українською мовою, обсяг есе має складати не більше 700 слів (посилання у довільному форматі). Есе має бути оригінальним авторським твором, роботи, де буде виявлений плагіат — не розглядатимуться. Есе подається шляхом додавання файлу (word/x) у реєстраційній формі або надсилається на email:org (тема листа — ПІБ та назва есе). Кожне есе оцінюється експертам DRI. Ті, хто надіслав найцікавіші / найкращі есе отримають запрошення до Школи.

Остання дата для подання заявки на участь?

20 вересня 2017 остання дата для подання заявки для участі в Школі, поспішайте кількість місць обмежена! DRI забезпечує проживанням та харчуванням на період навчання у Школі, компенсує вартість проїзду.

Залишились питання?

Дивись розділ питань/відповідей за посиланням: https://goo.gl/qu77Sr