Оголошується конкурс на отримання двох стипендій на навчання по програмі LLM у 2017/2018 р. для студентів 4-го курсу бакалавріату та 1 курсу магістратури

06-11-2017, 16:01

Конкурс проводиться партнерським університетом  Cornell University (м. Ітака, Нью-Йорк, США) за ініціативи почесного доктора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Чарльза Уайтхеда.

Cornell University входить до «Ліги плюща» — десяти найкращих університетів США. Протягом нашого співробітництва, вже четверо кращих студентів НЮУ здобули можливість навчатися у Корнельскому університеті, отримавши після цього роботу у престижних юридичних компаніях в Україні.

Для участі у конкурсі необхідно подати:

1. Резюме (англійською мовою з фото)
  2. Ессе/ Statement of Interest — не більше 500 слів з поясненням, чому ви хочете навчатися в Корнелі (англійською мовою з фото)
  3. Бали TOEFL або IELTS (за наявності)

Термін подачі документів — не пізніше 17:00, 1 грудня 2017 р.

Результати тестів TOEFL або IELTS, у разі їх відсутності на цей час,  повинні бути подані не пізніше 29 січня 2018 р. Мінімально необхідні бали для участі у конкурсі —  TOEFL не нижче 100; IELTS  — не нижче 7.

Загальну інформацію про програму «Корнелл LLM» можно знайти за посиланням: http://www.lawschool.cornell.edu/admissions/graduate-legal-studies/Apply-Graduate-Legal-Studies-Degrees.cfm

Зверніть увагу, що термін подачі заяв 15 грудня, вказаний на веб-сайті, не застосовується до тих студентів, яких ми обираємо.

Стипендія покриває повне навчання по програмі LLM. Студенти самі несуть фінансові витрати пов’язані з перельотом, арендою  житла, харчуванням, навчальною літературою тощо, хоча для виняткових кандидатів може бути встановлена додаткова стипендія. Крім того, апліканти самі покривають сервісний збір за подвчу документів до Корнельского університету.

Після розгляду поданих документів, для остаточного рішення щодо кандидатів на навчання, з аплікантами буде проведено щонайменше 2 інтерв’ю (одне з яких у м.Києві).

Зазначені вище документи подавати у електронному вигляді на адресу:

avdeeva.nlu@gmail.com

Прохання обов’язково зазначити телефон для зворотного зв’язку, факультет та курс навчання.