announcements
Запрошуємо взяти участь у щорічному благодійному турнірі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого «Спорт на допомогу дітям»
До уваги викладачів і працівників! Запрошуємо вас долучилися до Благодійної акції зі збору макулатури, яка триватиме до 30 березня! Зібрані кошти підуть на обладнання для Харківської обласної дитячої клінічної лікарні
Студентська рада при Міністерстві інформаційної політики України проводить акцію підтримки української діаспори за кордоном, а саме організовує збір вітальних листівок до Великодня з різних околиць України
23 квітня об 11:00 відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Духовна культура України перед викликами часу» (до 150-річчя заснування «Просвіти») (вул. Пушкінська 84-а, НБК)
25 травня о 13:30 відбудеться Всеукраїнська науково-теоретична конференція «Європейські цінності та практики у політико-правовому дискурсі» (ХХXІ Харківські політологічні читання) (вул. Пушкінська, 77, зал №11)
У галереї навчально-бібліотечного комплексу (вул.Пушкінська, 84-а) триває виставка «Хвилюючі миттєвості буття» (галерея відкрита з 11:00 до 15:30)
25 березня відбудеться XV Всеукраїнська науково-практична конференція «Теорія та практика сучасної юриспруденції»
II Відкритий всеукраїнський студентсько-учнівський конкурс соціальних відеопроектів «Чесність починається з тебе»
У Палаці студентів Університету відбудуться сольні концерти: Вікторії Вєннікової «Мир, который я пою» (30 березня о 19:00), Гаррі Сет’яна «Ti Amero» (13 квітня о 19:00)
5 березня – 6 квітня 2018 р. приймаються заяви для проходження військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу у 2018-2019 та 2019-2020 н. р. на військово-юридичному факультеті Університету
Відкрита реєстрація на зустріч з обговорення питань навчального процесу
Live Sport