В Інституті підготовки кадрів для органів прокуратури України пройшла III студентська наукова конференція «Promotion of Legality in Ukraine»/«Забезпечення законності в Україні» англійською мовою

09-04-2014, 16:49

Організатор: кафедра іноземних мов №3.

У конференції взяли участь більше 100 студентів 1-2 курсів Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України і факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України.

На заході розглядалися питання забезпечення законності і розбудови правової держави в Україні на основі опрацювання студентами монографічних досліджень, наукових публікацій, навчальних видань і юридичної періодики.

Учасників привітала завідувач кафедри іноземних мов №3 професор О.Ю.Кузнецова, яка відзначила, що участь у  науковій конференції надає можливість студентам найбільш повно усвідомити важливість іншомовної компетенції для професійного становлення і розвитку сучасного фахівця, додавши, що досвід іншомовного спілкування, який студенти здобувають впродовж навчання в Університеті стане їх важливим надбанням і посилить як професійний, так і особистісний потенціал.

З доповідями на пленарному засіданні виступили студенти  Юлія Черноус (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 3 курс, 14 група), Ангеліна Боднар (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 2 курс, 11 група), Антон Ярмонік (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 2 курс, 14 група), Олена Куваєва (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 2 курс, 11 група), Олександр Задерей (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 2 курс, 26 група) та Катерина Лепенець (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 2 курс, 26 група). Їх виступи-презентації були присвячені питанням презумпції невинуватості, кримінальній відповідальності за наклеп, політичній корупції, киберзлочинності.

Усі студенти підготували тези доповідей і учасники конференції отримали сертифікати.