Срібло в особистому та бронзу у командному заліку здобула студентка Університету Євгенія Веремеєнко на чемпіонаті Європи зі спортивної радіопеленгації (ARDF European Championships 2013)

20-09-2013, 09:48

У м.Кудова-Здруй (Польща) завершився чемпіонат Європи зі спортивної радіопеленгації.

У заході взяли участь 322 представника з 27 країн.

Студентка Інституту підготовки юридичних кадрів для Міністерства внутрішніх справ України (3 курс, 10 група), майстер спорту міжнародного класу Євгенія Веремеєнко посіла в особистому заліку 2-ге місце в радіоорієнтуванні (юніорська категорія дівчат до 19 років), а також посіла 3 місце на класичній дистанції спортивної радіопеленгації у командному заліку (дівчат від 20 років). Вона була перша серед українок, результат якої вплинув на командне місце і на п’єдесталі була молодша за всіх.

Вітаємо срібну призерку чемпіонату Європи з радіопеленгації та бажаємо нових перемог  на чемпіонаті Європи з радіоорієнтування у Литві!