8 липня Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України відзначив свою 21 річницю

10-07-2015, 14:16

Інститут подготовки юридичних кадрів для СБУНа службовій нараді, присвяченій цій події, начальник Інституту С.Є.Кучерина оголосив привітання від Голови СБ України, начальника Управління робот із особовим складом та інших підрозділів Служби безпеки України. Також він підвів підсумки діяльності навчального підрозділу за рік.

Під час зборів також були заохочені співробітники, які досягли конкретних позитивних результатів у службовій діяльності, а ті, хто мають строк служби в Інституті понад 20 років – нагороджені пам’ятними відзнаками.

Вітаємо увесь особовий склад, випускників та ветеранів Інституту із цією знаменною подією та бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії, творчої наснаги, професійної вдачі й непохитної волі у благородній справі служіння Батьківщині.